خبرهای ویژه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۹:۲۵

 34 بازدید

آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی/گزارش وزیر کشور از مناطق زلزله‌زده غرب کشور در دستورکار

گزارش وزیر کشور از مناطق زلزله‌زده غرب کشور در دستورکار

آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی/گزارش وزیر کشور از مناطق زلزله‌زده غرب کشور در دستورکار

رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش زنگ آغاز جلسه علنی مجلس را به صدا درآورد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني مهندس حسن خسته بند به نقل از خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جلسه علنی امروز (چهارشنبه، ۲۴ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست دکتر علی لاریجانی و رأس ساعت ۸ و ۴۱ دقیقه و با حضور ۲۱۳ تن از نمایندگان آغاز شد.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی دستورکار جلسه علنی امروز مجلس را به شرح ذیل قرائت کرد:

گزارش کمیسیون آموزش،‌ تحقیقات و فناوری در مورد طرح ‌نظام ‌جامع‌ آموزش و تربیت فنی،‌ حرفه‌ای و مهارتی که از سوی شورای ‌نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد طرح تقویت بسیج مستضعفین که از سوی شورای نگهبان اعاده ‌شده ‌است.

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد طرح عضویت رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در شوراهای عالی که از سوی شورای ‌نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مورد بررسی طرز کار قوه مجریه در ابلاغ و اجرای قوانین مصوب (اعم از دائمی و آزمایشی) و تهیه و تنظیم مقرره و آیین‌نامه‌های اجرایی مربوطه.

گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد لایحه موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری آذربایجان که از سوی شورای ‌نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد طرح ممنوعیت تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات غیرمجاز و آسیب رسان به سلامت در رسانه های ارتباط جمعی داخلی و بین المللی و فضاهای مجازی که از سوی شورای ‌نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در مجمع مقامات مالیاتی کشورهای اسلامی که از سوی شورای ‌نگهبان اعاده شده است.

گزارش کمیسیون عمران در مورد لایحه موافقتنامه تأسیس دالان حمل و نقل و گذر بین‌المللی بین دولت‌های جمهوری اسلامی ایران، جمهوری اسلامی افغانستان و جمهوری هند (موافقتنامه چابهار)

گزارش کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس در مورد طرح اصلاح موادی از قانون آیین‌نامه داخلی مجلس‌شورای اسلامی

گزارش وزیر کشور درباره وقوع زلزله و مناطق زلزله زده استان های غربی کشور

سؤال جهانبخش محبی نیا نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی از وزیر امور خارجه./دسته بندی : اخبار , اخبار کشوری , اخبار مجلس , تازه ترین اخبار1
ارسال دیدگاه