خبرهای ویژه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۷

 22 بازدید

به همت نماینده شهرستان: احداث پلی کلینیک تامین اجتماعی دربندرانزلی

پلی کلینیک تامین اجتماعی دربندرانزلی احداث شد

به همت نماینده شهرستان: احداث پلی کلینیک تامین اجتماعی دربندرانزلی

429635545_256020
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با اشاره به احداث ساختمان پلی کلینیک تامین اجتماعی در شهرستان بندرانزلی، گفت: این پلی کلینیک یکی از مراکز قدیمی تامین اجتماعی و دومین پلی کلینیک تخصصی در استان گیلان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهندس حسن خسته بند به نقل از خبرگزاری شبستان از بندرانزلی ، محمد حسین شهدی‌نژاد، مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان ظهر امروز (۵ شهریور) در حاشیه کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی ساختمان جدید پلی‌کلینیک تخصصی تامین اجتماعی در این شهرستان اظهار داشت: این پلی‌کلینیک یکی از مراکز قدیمی تامین اجتماعی و دومین پلی‌کلینیک تخصصی در استان گیلان است.

وی با بیان اینکه پلی‌کلینیک انزلی در سال ۷۱ با حدود ۵۲ نفر ردیف تشکیلاتی به بهره‌برداری رسید، افزود: این مرکز یکی از مراکز تاثیرگذار در کاهش آلام مردم است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه رضایتمندی مردم از این مرکز بالاست، گفت: از کل مراجعین سرپایی که در سطح استان داریم حدود ۷٫۴ درصد در این مرکز پذیرش می‌شود.

شهدی زاده با بیان اینکه سال گذشته ۸۵ هزار نفر به پزشک عمومی، ۳۵ هزار نفر به پزشک متخصص، پنج هزار نفر به دندان‌پزشک و در مجموع حدود ۱۲۶ هزار نفر مراجعه کرده اند، تصریح کرد: ۹۷ هزار نفر به داروخانه و ۱۰۶ هزار نفر به آزمایشگاه مراجعه کرده‌اند.

وی با بیان اینکه میزان رضایتمندی از این پلی‌کلینیک ۹۴ درصد است، خاطرنشان کرد: بیمارستان تامین اجتماعی در سطح کشور جز بیمارستان‌های خوب محسوب می‌شود و در سطح استان گیلان به همت همکاران رتبه یکی از بهترین بیمارستان‌های عملکردی بر اساس ارزشیابی وزارت بهداشت کسب کرده‌ایم.

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان اظهار داشت: مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با ارتقاء زیبای هتلینگ و ایجاد رضایتمندی بالای ٩٦ درصدی به یکی از پاسخگوترین و زیباترین و بهترین بیمارستان‌های خدمت گذار تامین اجتماعی در کشور تبدیل شده است.

شهدی زاده افزود: نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با همت خویش سبب شد تا کلنگ این پلی‌کلینیک به زمین خورد.

وی با بیان اینکه ما به فکر نوسازی این مرکز نبودیم اما تلاش نماینده سبب این کار شده است، گفت: قرار است در این عرصه چهار هزار و ۱۰۰ متری یک سازه‌ ۲ هزار و ۴۷۴ متری در دو طبقه روی همکف بنا کنیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه احداث این ساختمان به دست پیمانکار سپرده شده است، تصریح کرد: ۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بودجه صرف ساخت این مرکز می‌شود.

شهدی زاده با اشاره به اینکه بعد از شهر رشت، تنها شهرستانی که بیمارستان تامین اجتماعی دارد شهرستان انزلی است، خاطرنشان کرد: بیمارستان شهید بهشتی انزلی توسط سازمان تامین اجتماعی ساخته و به دانشگاه واگذار شد و خدمات به بیمه شدگان ما، رایگان ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عدم تکاپوی منابع درمانی در مملکت ما یک دغدغه بزرگ برای همه کسانی است که دلشان برای حوزه درمان می‌سوزد، اظهار داشت: دولت در بحث تحول سلامت به مردم محروم ارائه خدمت داده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه در بخش‌های خصوصی از سال ۹۲ تا ۹۶، رشد داشته‌ایم، افزود: در صورتی که رشد پرونده ها در بخش خصوصی حدود ۱۵ درصد بوده است.

شهدی زاده با بیان اینکه منابع پایدار باید باشد تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند، گفت: مراکز تامین اجتماعی در سطح های مختلف پیش قراول است.دسته بندی : اخبار , اخبار شهرستان , تازه ترین اخبار1
ارسال دیدگاه