خبرهای ویژه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۹

 36 بازدید

حسن خسته بند : آغاز مرمت استادیوم تختی انزلی در ماه جاری

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی از آغاز مرمت ورزشگاه تختی انزلی در ماه جاری خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهندس حسن خسته بند به نقل از فارس ، مهندس خسته بند با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی با تعدادی از مدیران استانی برای پیگیری وضعیت استادیوم انزلی اظهار کرد: در پایان […]

حسن خسته بند : آغاز مرمت استادیوم تختی انزلی در ماه جاری

863_a (5)

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی از آغاز مرمت ورزشگاه تختی انزلی در ماه جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهندس حسن خسته بند به نقل از فارس ، مهندس خسته بند با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی با تعدادی از مدیران استانی برای پیگیری وضعیت استادیوم انزلی اظهار کرد: در پایان این نشست قرار شد به وضعیت دو استادیوم شهید عضدی و استادیوم تختی انزلی رسیدگی شده و دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تخصیص داده‌شده برای مرمت این استادیوم اجرایی شود.
وی با اشاره به قدمت هفتاد ساله مجموعه ورزشی انزلی بیان کرد: قرار شد قطعه به قطعه سکوهای دو استادیوم تختی انزلی و عضدی رشت تخریب و مجدد نوسازی شود.

نماینده مردم شهرستان بندرانزلی با تأکید بر آغاز اجرای ترمیم استادیوم از ماه جاری گفت: ما درگذشته پیگیر تخصیص بودجه برای این کار بودیم و با توجه به مصوبه مجلس مبنی بر تخصیص مقداری از ارزش‌افزوده به ورزش کشور که اعتبار قابل‌توجهی به ورزش تخصیص داده شد، از آن اعتبار در فاز اول دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به این استادیوم اختصاص دهیم.

خسته بند بابیان اینکه برای تخصیص اعتبارات بیشتر ، مذاکراتی را با رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور انجام می‌دهیم اظهار کرد: درصدد هستیم با پیمانکاری قوی که مشکل مالی نداشته باشد کار را آغاز کرده تا بتوانیم هرچه سریع‌تر این مهم را در کمترین زمان به انجام برسانیم تا بعد از تعقیب اعتبارات آن را تزریق این پروژه کنیم.

نماینده مردم شهرستان بندرانزلی با اشاره به اینکه بنا داریم سقف سکوها را نوسازی کنیم گفت: انجام این مسئله بستگی به وضعیت اعتباری این پروژه خواهد داشت ازآنجاکه وضعیت اعتباری حال خوشی ندارد باید در این مسئله متعاقباً تصمیم‌گیری کرد.دسته بندی : اخبار , اخبار شهرستان
ارسال دیدگاه