خبرهای ویژه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۵

 45 بازدید

جلسه ویژه جهت بازسازی ورزشگاه تختی انزلی

مهندس خسته بند در این جلسه گفت : بازسازی ورزشگاه تختی انزلی یکی از اولویتهای اساسی شهرستان است و باید به آن توجه ویژه شود . به دستور استاندار گیلان صبح امروز شنبه ۹۶/۵/۷ نشستی‌به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان، به منظور تسریع در عملیات استانداردسازی ، بازسازی و مرمت استادیوم تختی […]

جلسه ویژه جهت بازسازی ورزشگاه تختی انزلی

IMG_20170729_170306
مهندس خسته بند در این جلسه گفت : بازسازی ورزشگاه تختی انزلی یکی از اولویتهای اساسی شهرستان است و باید به آن توجه ویژه شود .

به دستور استاندار گیلان صبح امروز شنبه ۹۶/۵/۷ نشستی‌به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان، به منظور تسریع در عملیات استانداردسازی ، بازسازی و مرمت استادیوم تختی انزلی وانجام بازیهای ملوان در ورزشگاه انزلی و همچنین تخریب و بازسازی مرحله به مرحله سکوها با اولویت وخامت سکوها  با حضور مهندس خسته بند نماینده مردم انزلی در مجلس، معاون سیاسی و عمراني استانداری گیلان، مدیر کل ورزش و جوانان، فرماندار و رییس اداره ورزش و جوانان بندرانزلی، رییس هیات فوتبال گیلان ورزشگاه‌های رشت و انزلی برگزار شد .

در این جلسه تاکید شد حضور هواداران برای طرفداری از تیم‌هایشان حق طبیعی آنان است و باید شرایطی فراهم کنیم تا مردم راحت بتوانند تیمهای خود را تشویق کنند.

به فرمانداران رشت و انزلی تاکید شد ،  روند بهسازی ورزشگاهها و پیشرفت کار را به ضرورت روزانه رصد کنند و اینکه  مدیرکل ورزش و جوانان متولی ورزش استان است و  به هواداران و لیدرهای فوتبال در جهت برگزاری مناسب مسابقات ورزشی توجه کند ، از مضامین مورد بحث در جلسه امروز بود .

در این جلسه مهندس حسن خسته بند  تسریع در عملیات ساخت و ترمیم ورزشگاه تختی و حمایت های لازم از تیم ملوان انزلی را از اولویتهای لازم و ضروری در امر فوتبال انزلی عنوان کرد.دسته بندی : اخبار , اخبار شهرستان , تازه ترین اخبار1
ارسال دیدگاه